Ολόκληρο το πρόγραμμα για Ολυμπιακό Βόλου, Νίκη & Ρήγα Φεραίο

programma-agonon-g-ethniki

Το πρόγραμμα για τις ομάδες της Μαγνησίας – Ολυμπιακό Βόλου, Νίκη Βόλου και Ρήγα Φεραίου για την αγωνιστική περίοδο 2016-2017 στον δεύτερο όμιλο της Γ΄Εθνικής

 

1η αγωνιστική 16η

Απόλλων ΛάρισαςΠύδνα Κίτρους

Εθνικός ΦιλιππιάδαςΝίκη Βόλου

Αμβρακία ΚωστακιώνΤηλυκράτης Λευκάδας

Αχιλλέας ΝεοκαισάρειαςΔιαγόρας Σεβαστής

ΠιερικόςΑΕ Ιστιαίας

Ρήγας ΦεραίοςΑΕ Καραϊσκάκης

Ολυμπιακός ΒόλουΑστέρας Πετρίτη

Μαύροι Αετοί Ελευθερ.Θεσπρωτός

 

2η αγωνιστική 17η

Εθνικός ΦιλιππιάδαςΑπόλλων Λάρισας

Πύδνα ΚίτρουςΑμβρακία Κωστακιών

Νίκη Βόλου-Αχιλλέας Νεοκαισάρειας

Τηλυκράτης Λευκάδας-Πιερικός

Διαγόρας Σεβαστής-Ρήγας Φεραίος

ΑΕ Ιστιαίας-Ολυμπιακός Βόλου

ΑΕ Καραϊσκάκης-Θεσπρωτός

Αστέρας Πετρίτη-Μαύροι Αετοί Ελευθερ.

 

3η αγωνιστική 18η

Απόλλων ΛάρισαςΑμβρακία Κωστακιών

Αχιλλέας ΝεοκαισάρειαςΕθνικός Φιλιππιάδας

ΠιερικόςΠύδνα Κίτρους

Ρήγας ΦεραίοςΝίκη Βόλου

Ολυμπιακός ΒόλουΤηλυκράτης Λευκάδας

ΘεσπρωτόςΔιαγόρας Σεβαστής

Μαύροι Αετοί Ελευθερ.Τηλυκράτης Λευκάδας

ΑΕ ΚαραϊσκάκηςΑστέρας Πετρίτη

 

4η αγωνιστική 19η

Αχιλλέας ΝεοκαισάρειαςΑπόλλων Λάρισας

Αμβρακία ΚωστακιώνΠιερικός

Εθνικός ΦιλιππιάδαςΡήγας Φεραίος

Πύδνα ΚίτρουςΟλυμπιακός Βόλου

Νίκη ΒόλουΘεσπρωτός

Τηλυκράτης Λευκάδας-Μαύροι Αετοί Ελευθερ.

Διαγόρας Σεβαστής-Αστέρας Πετρίτη

ΑΕ Ιστιαίας-ΑΕ Καραϊσκάκης

 

5η αγωνιστική 20η

Απόλλων ΛάρισαςΠιερικός

Ρήγας ΦεραίοςΑχιλλέας Νεοκαισάρειας

Ολυμπιακός ΒόλουΑμβρακία Κωστακιών

ΘεσπρωτόςΕθνικός Φιλιππιάδας

Μαύροι Αετοί Ελευθερ.-Πύδνα Κίτρους

Αστέρας Πετρίτη-Νίκη Βόλου

ΑΕ Καραϊσκάκης-Τηλυκράτης Λευκάδας

Διαγόρας Σεβαστής-ΑΕ Ιστιαίας

 

6η αγωνιστική 21η

Ρήγας ΦεραίοςΑπόλλων Λάρισας

ΠιερικόςΟλυμπιακός Βόλου

Αχιλλέας ΝεοκαισάρειαςΘεσπρωτός

Αμβρακία ΚωστακιώνΜαύροι Αετοί Ελευθερ.

Εθνικός ΦιλιππιάδαςΑστέρας Πετρίτη

Πύδνα ΚίτρουςΑΕ Καραϊσκάκης

Νίκη Βόλου-ΑΕ Ιστιαίας

Τηλυκράτης Λευκάδας-Διαγόρας Σεβαστής

 

7η αγωνιστική 22η

Απόλλων ΛάρισαςΟλυμπιακός Βόλου

ΘεσπρωτόςΡήγας Φεραίος

Μαύροι Αετοί Ελευθερ.Πιερικός

Αστέρας Πετρίτη-Αχιλλέας Νεοκαισάρειας

ΑΕ Καραϊσκάκης-Αμβρακία Κωστακιών

ΑΕ Ιστιαίας-Εθνικός Φιλιππιάδας

Διαγόρας Σεβαστής-Πύδνα Κίτρους

Νίκη Βόλου-Τηλυκράτης Λευκάδας

 

8η αγωνιστική 23η

ΘεσπρωτόςΑπόλλων Λάρισας

Ολυμπιακός ΒόλουΜαύροι Αετοί Ελευθερ.

Ρήγας ΦεραίοςΑστέρας Πετρίτη

ΠιερικόςΑΕ Καραϊσκάκης

Αχιλλέας Νεοκαισάρειας-ΑΕ Ιστιαίας

Αμβρακία ΚωστακιώνΔιαγόρας Σεβαστής

Εθνικός ΦιλιππιάδαςΤηλυκράτης Λευκάδας

Πύδνα ΚίτρουςΝίκη Βόλου

 

9η αγωνιστική 24η

Απόλλων ΛάρισαςΜαύροι Αετοί Ελευθερ.

Αστέρας Πετρίτη-Θεσπρωτός

ΑΕ Καραϊσκάκης-Ολυμπιακός Βόλου

ΑΕ Ιστιαίας-Ρήγας Φεραίος

Διαγόρας Σεβαστής-Πιερικός

Τηλυκράτης Λευκάδας-Αχιλλέας Νεοκαισάρειας

Νίκη Βόλου-Αμβρακία Κωστακιών

Πύδνα ΚίτρουςΕθνικός Φιλιππιάδας

 

10η αγωνιστική 25η

Αστέρας Πετρίτη-Απόλλων Λάρισας

Μαύροι Αετοί Ελευθερ.-ΑΕ Καραϊσκάκης

ΘεσπρωτόςΑΕ Ιστιαίας

Ολυμπιακός ΒόλουΔιαγόρας Σεβαστής

Ρήγας ΦεραίοςΤηλυκράτης Λευκάδας

ΠιερικόςΝίκη Βόλου

Αχιλλέας ΝεοκαισάρειαςΠύδνα Κίτρους

Αμβρακία ΚωστακιώνΕθνικός Φιλιππιάδας

 

11η αγωνιστική 26η

Απόλλων ΛάρισαςΑΕ Καραϊσκάκης

ΑΕ Ιστιαίας-Αστέρας Πετρίτη

Διαγόρας Σεβαστής-Μαύροι Αετοί Ελευθερ.

Τηλυκράτης Λευκάδας-Θεσπρωτός

Νίκη Βόλου-Ολυμπιακός Βόλου

Πύδνα ΚίτρουςΡήγας Φεραίος

Εθνικός ΦιλιππιάδαςΠιερικός

Αμβρακία ΚωστακιώνΑχιλλέας Νεοκαισάρειας

 

12η αγωνιστική 27η

ΑΕ Ιστιαίας-Απόλλων Λάρισας

ΑΕ Καραϊσκάκης-Διαγόρας Σεβαστής

Αστέρας Πετρίτη-Τηλυκράτης Λευκάδας

Μαύροι Αετοί Ελευθερ.-Νίκη Βόλου

ΘεσπρωτόςΠύδνα Κίτρους

Ολυμπιακός ΒόλουΕθνικός Φιλιππιάδας

Ρήγας ΦεραίοςΑμβρακία Κωστακιών

ΠιερικόςΑχιλλέας Νεοκαισάρειας

 

13η αγωνιστική 28η

Απόλλων ΛάρισαςΔιαγόρας Σεβαστής

Τηλυκράτης Λευκάδας-ΑΕ Ιστιαίας

Νίκη Βόλου-ΑΕ Καραϊσκάκης

Πύδνα ΚίτρουςΑστέρας Πετρίτη

Εθνικός ΦιλιππιάδαςΜαύροι Αετοί Ελευθερ.

Αμβρακία ΚωστακιώνΘεσπρωτός

Αχιλλέας ΝεοκαισάρειαςΟλυμπιακός Βόλου

ΠιερικόςΡήγας Φεραίος

 

14η αγωνιστική 29η

Τηλυκράτης Λευκάδας-Απόλλων Λάρισας

Διαγόρας Σεβαστής-Νίκη Βόλου

ΑΕ Ιστιαίας-Πύδνα Κίτρους

ΑΕ Καραϊσκάκης-Εθνικός Φιλιππιάδας

Αστέρας Πετρίτη-Αμβρακία Κωστακιών

Μαύροι Αετοί Ελευθερ.-Αχιλλέας Νεοκαισάρειας

ΘεσπρωτόςΠιερικός

Ολυμπιακός ΒόλουΡήγας Φεραίος

 

15η αγωνιστική 30η

Απόλλων ΛάρισαςΝίκη Βόλου

Πύδνα ΚίτρουςΤηλυκράτης Λευκάδας

Εθνικός ΦιλιππιάδαςΔιαγόρας Σεβαστής

Αμβρακία ΚωστακιώνΑΕ Ιστιαίας

Αχιλλέας ΝεοκαισάρειαςΑΕ Καραϊσκάκης

ΠιερικόςΑστέρας Πετρίτη

Ρήγας ΦεραίοςΜαύροι Αετοί Ελευθερ.

Ολυμπιακός ΒόλουΘεσπρωτός